Przejdź do komentarzy

Pakiet ubezpieczeń dla firm "Concordia PROFIT" Pakiet ubezpieczeń dla firm "Concordia PROFIT"

Concordia PROFIT to oferta ubezpieczeń majątkowych dla firm, która łączy w sobie najlepsze cechy pakietu oraz indywidualnych ryzyk połączonych w rozwiązania systemowe.

Jest to propozycja dla małych, średnich i dużych firm. Cechuje się zróżnicowanym zakresem ubezpieczenia, zniżkami za wielkość ubezpieczanego majątku, przejrzystością OWU, brakiem ograniczeń wartości mienia i przychodu z działalności. Concordia PROFIT składa się z 10 niezależnych modułów: ogień, kradzież, odpowiedzialność cywilna, szyby, elektronika, cargo krajowe, cargo międzynarodowe, maszyny od uszkodzeń, maszyny elektryczne, utrata zysku.

System Concordia PROFIT oparty jest na jednej polisie, w skład której wchodzą jedynie ryzyka wybierane przez ubezpieczającego się przedsiębiorcę. Dzięki temu zabiegowi nie musi on płacić składki za ryzyka na które ze względu na specyfikę jego  działalności nie będzie narażony, a za które w przypadku wymaganego pakietu ryzyk mógłby zapłacić. Istnieje również możliwość w najistotniejszych dla przedsiębiorcy ryzykach (np. ogień czy elektronika) rozszerzenia zakresu ubezpieczenia nawet o kilkanaście klauzul dodatkowych.

    

Projekt i wykonanie: Saba Service (c)