InterRisk

Bank Spółdzielczy w Kościerzynie współpracuje z Grupą InterRisk. Prowadzimy dla Państwa sprzedaż ubezpieczeń majątkowych dobrowolnych i obowiązkowych, komunikacyjnych oraz na życie.

InterRisk Vienna Insurance Group jest to koncern o długiej tradycji, na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1993 roku i jestest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności proponujemy Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku otaczamy ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów.

 

Bezpieczny Dom w InterRisk (BDI), DOM MAX
Ubezpieczenia nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

AUTO +

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Bon Vouage
Ubezpieczenie Bon Vouage skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu. 

EDU Plus
Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę.

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami!