Wyzwanie Sportowe Dla Sympatyków SGB

Już za chwilę wystartuje 3 edycja Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB. Od 27 kwietnia do 9 czerwca rywalizujemy w szczytnym celu w kategoriach "na nogach" i "na kołach". Biegamy, chodzimy, jeździmy na rowerze i na rolkach, żeby zbierać kilometry, które docelowo zamienią się w pomoc finansową dla fundacji, szkół czy stowarzyszeń. O tym, do kogo powędrują pieniądze z wygranej zadecydują najlepsze banki.

Weź udział w naszej zabawie! Pobierz aplikację Activy i dołącz do Wyzwania Sportowego SGB 2024! Zapisy od 19 kwietnia – znajdź w aplikacji 3. Wyzwanie Sportowe - Sympatycy SGB 2024 i dołącz kodem: SYMPATYK2024. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie 👉 Dołącz do aktywnej zabawy

My się już rozgrzewamy, dołącz do naszej drużyny Banku Spółdzielczego w Kościerzynie

 

Wyzwanie Sportowe SGB to wyjątkowa inicjatywa, która jednoczy pracowników całej Grupy SGB. W tym roku po raz trzeci mogą w nim wziąć udział również Sympatycy SGB. Zachęcajcie ich do udziału w konkursie!

ikony wyzwanie2 W naszym konkursie dbamy o siebie nawzajem. Robimy to co lubimy, a jednocześnie pomagamy innym. Taka różnica! 😉 

 

To wyjątkowy przykład wzajemności, czyli tego co jest największą wspólną wartością spółdzielczości.

 

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w 6. edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

 

Zasady i nagrody

Konkurs dla Sympatyków trwa od 27 kwietnia do 9 czerwca. Zapisywać się można od piątku 19 kwietnia.

Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację Activy, znaleźć w wyzwaniach 3. Wyzwanie Sportowe - Sympatycy SGB 2024, wpisać kod wejścia do zabawy: SYMPATYK2024 i wybrać z "lupki" bank spółdzielczy, którego jest się sympatykiem. I oczywiście dołączyć do Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB.

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

  • na kołach (rower / rolki)
  • na nogach (bieg / chód)

Zasada jest prosta, w rywalizacji drużynowej wygrywa ten bank, którego sympatycy zdobędą jak najwięcej punktów (za kilometry i tzw. passę).

 

Jak dołączyć do wyzwania?

Uwaga, do wyzwania nie mogą dołączać pracownicy Banków Spółdzielczych SGB!

  1. Pobierz aplikację ze sklepu i załóż konto lub zaloguj się.
  2. Znajdź w konkursach w Activy „Wyzwanie Sportowe – sympatycy SGB” i dołącz do niego odpowiednim kodem: SYMPATYK2024
  3. Zapisuj swoje aktywności i zdobywaj punkty. Dobrej zabawy!
 
 
https://apps.apple.com/us/app/activy/id1273195093?ls=1 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy
 
 
image

Zeskanuj kod aparatem telefonu, aby zainstalować!

POBIERZ APLIKACJĘ

 
 

 

 wyzwanie 800 x 550